אזור השרון, רווי אנשים ואולמות אירועים, הוא אזור בו נחגגים כל יום כמה וכמה אירועים, אם זה אירועים פרטיים בגני אירועים או אירועים עסקיים באולמות ואפילו אירועים בבתים פרטיים. במידה והאירועים נחגגים באולמות או גני אירועים, התהליך הרבה יותר פשוט, בוחרים אולם, עושים טעימות של האוכל ומרכיבים תפריט, וסוגרים את שאר הדברים כמו DJ, צלם, שמלת כלה וכו', אך שבוחרים לעשות אירוע בבית, התהליך קצת יותר קשה (לא מבחינת הלוקיישן) אלא מבחינת המזון באירוע, אך הוא תהליך שאפשרי לפתור אותו מבלי לשבור את הראש.

כאשר כבר בחרנו לעשות אירוע אינטימי בבית, עם כל האנשים שאנו אוהבים, נשאלת השאלה, איך נאכיל את כל האורחים? ויש לכך כמה תשובות אפשריות, הבולטות מבינהם, הן האופציה הראשונה, של הכנת כמויות אוכל מטורף, והאופציה השניה היא הזמנת מגשי אירוח לאירוע.

במידה ונבחר באופציה הראשונה של הכנת האוכל במתכונת עצמית נצטרך להתארגן על כמויות של חומרי גלם, איחסון החומרים, מקום להכנה ושמירת כל האוכל, לא בכל בית נמצא את האופציה הזו מתאימה, מכיוון שיש בתים פרטיים קטנים שלא מתאימים לאחסן את כל הדברים הללו. האופציה השניה והיותר פשוטה להאכיל את האורחים ביום האירוע שלנו, הוא להזמין מגשי אירוח חגיגיים וטעימים, המגשים מגיעים סגורים עם ניילון נצמד וארוזים בקרטונים, לנו נשאר רק לשים אותם על השולחנות ושהאורחים יהנו, נוכל לשים עם האריזה בשביל לשמור על האותנטיות אך יש את האופציה להעביר את כל האוכל למגשים יפים יותר.

הזמנת המגשים ובחירת התפריט לאירוע שלכם נעשית מול החברה, חשוב לבדוק כמה וכמה פרמטרים חשובים כמו באילו חומרי גלם משתמשים לצורך הכנת המגשים, האם החברה עושה שליחויות עד אליכם לדוגמא אם הנכם חוגגים אירוע באזור השרון, חשוב שהחברה תספק שירותי מגשי אירוח בשרון, האם יש להם תעודת כשרות במידה ואתם צריכים ועוד.

המגשים מתאימים למגוון רחב של אירועים, חתונות, בריתות, בר מצווה או בת מצווה, מגשי אירוח ליום הולדת, לשבת חתן ועוד.

מגשי אירוח בשרון