ראש השנה או כל חגיגה אחרת בפתח ועימו טקס הרמת הכוסית ה"מסורתי". כיום חברות רבות מבינות את חשיבות האירוע ואת ההזדמנות ברגע חשוב זה על מנת לדבר מעט על השנה שחלפה, על הציפיות לשנה הקרובה ועל מנת להודות לעובדי החברה, זוטרים ובכירים על עבודתם הקשה, עובדים שרק לעתים רחוקות מתכנסים יחד.

הרמת כוסית לראש השנה זה ארטייסטמתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה….?

חייגו עכשיו והזמינו מגשי אירוח - ארטייסט

שיווק ומכירות: 09-7738388 

מקרים דחופים: 052-3562051

אנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!הרמת כוסית לאירוע מיוחד

הרמת כוסית לראש השנה זה ארטייסט

כמו בכל שנה תרצו לעשות אירוע מיוחד, אירוע שייזכר לטובה ויעניק טון פותח חיובי ואנרגטי וכמו בכל הרמת כוסית, אחת ההתלבטויות הגדולות קשורות בהזמנת האוכל או הקייטרינג. שכידוע לכולנו, יהיה אחד הדברים שידברו עליו למחרת.. באירוע זה אתם רוצים להפתיע ולחדש, לא עוד בורקס-פשטידה- סלט גדול, את האירוע השנה אף אחד לא ישכח, השנה מזמינים ארטייסט, מגשי אירוח, קייטרינג חלבי כשר.

ארטייסט מאפשרת לכם לחגוג בכל מקום עם מגשי אירוח חגיגיים שנוצרו לאירועים כאלה, אירועים בהם רוצים לשמוח יחד ולהגיד תודה.

המראה המוקפד והאלגנטי של האוכל, הצבעוניות והטריות, המבחר והטעם…כל אלו יעבירו בצורה הטובה ביותר את המסר של מנהלי החברה ואת הרגשת הביחד והאכפתיות.

מגשי אירוח לראש השנה – מלוחים ומתוקים

הרמת כוסית לראש השנה - ארטייסט

ארטייסט מספקת מבחר של מגשי אירוח לראש השנה, מלוחים ומתוקים, בכולם פינגר פוד מענג שאכילתו אינה מצריכה סכין ומזלג וכך ניתן לערוך את האירוע בכל מקום, אם זה חדר הישיבות או אולם האוכל ואולי אף לצאת החוצה אל הדשא ולערוך פיקניק חגיגי.

לכבוד כל הרמת כוסית נשלב בתפריט נשלב מטעמים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר, כי ככה אנחנו בארטייסט… שתהיה שנה טובה!

הרמת כוסית לראש השנה ובכלל