כמה מכם עמדו פעם בצהריי יום חמישי, כאשר הם יודעים שיומיים לאחר מכן, ביום שבת יש להם אירוע משפחתי? שבת חתן של הילד, יום הולדת של הבת או סתם אירוע חברתי שבו הזמנתם את כל המשפחה ופשוט אין לכם כוח לעמוד ולבשל? רבים מבינינו בוודאי מכירים את ההרגשה המתסכלת הזאת כאשר אתם יודעים שעומד בפניכם יום שישי מלא הכנות ובישולים, אז למה אנחנו צריכים לעמוד בפני המצב הזה כל פעם מחדש? היום יש כל כך הרבה שירותי קייטרינג שנותנים שירותים איכותיים לכל אירוע שאתם אורכים.
שימו לב כי ישנם מספר רב של שירותי קייטרינג ולכן חשוב שתדעו להגדיר לעצמכם בדיוק מה אתם רוצים. כאשר אני עמדתי לפני אותה בעיה החלטתי שאני אבחר בשירותי קייטרינג כשר חלבי, הסיבה לכך היא שהיה מדובר על שבת בצהריים, חלק מאורחיי מקפידים על הפרדה בין בשר לחלב ובנוסף קייטרינג כשר חלבי נותן את האפשרות להשתולל מבחינת הקינוחים שאפשר להזמין. אני מאמין שבסופה של כל ארוחה מגיע קינוח וככל שהוא יותר טוב, הטעם שנשאר בפה בסוף הוא מה שקובע.
אז מה שאני עשיתי זה לחפש ביום חמישי בצהריים שירותי קייטרינג חלבי כשר, בדקתי מספרים של כמה שירותים ולאחר בירור מהיר של מחירים וקריאה זריזה של חוות דעת באינטרנט צמצמתי את הרשימה שלי לקייטרינג כשר חלבי אחד ומיוחד. ופגעתי בול. האוכל שהגיע היה מעורר פליאה ועל זה יעידו כל אורחיי. הגיעו אליי מספר רב של מגשי אירוח מעוצבים להפליא כאשר בכל מגש אירוח היו מספר רב של מטעמים וביניהם היה ניתן למצוא פטיפורים למיניהם טארטלטים מדהימים בטעמם וכל טוב שרק ניתן לתאר.
העובדה כי זהו קייטרינג כשר חלבי שהצליח לעמוד בהזמנה שלי בזמן של יומיים ולספק לי את הדברים שהייתי צריך ברמה כל כך גבוהה הדהימה אותו והוכיחה לי בפעם הראשונה שכל יום חמישי בצהריים כאשר אין לי כוח להרים את עצמי, יש פיתרון אחר, פתרון נפלא, מדהים וטעים. אז אם גם אתם מכירים את התחושה הזאת ובדיוק עכשיו אתם צריכים להחליט מה לעשות ובגלל זה אתם קוראים את מה שאני כותב אז יש לי שירותי קייטרינג כשר חלבי שאני יכול להמליץ עליהם בחום.

יום חמישי לפני אירוע...