מגשי אירוח במרכז

מגשי אירוח - מגשי אירוח במרכז

את מגשי האירוח נמצא היום כמעט בכל אירוע, פרטי, משפחתי ועסקי. מגשי אירוח הם שם דבר בעולם הקולינריה, והרבה אנשים מעדיפים היום לרכוש מגשי אירוח במקום להזמין קייטרינג. למגשי אירוח יתרונות רבים, זהו קונספט שונה מהרגיל, אנשים רגילים לצלחות גדולות עם הרבה אוכל, מגשי אירוח הם "פינגר פוד" אשר אוכלים עם הידיים, לאחר סוף הארוחה, אין צורך בניקיונות רבים, יש מגוון רחב של מגשים שאפשר לעשות (מגשי אירוח מתוקים, מלוחים, מגשי כריכים לאירועים, מגשי פטיפורים לאירועים ועוד).

כאשר אנו נחגוג אירוע קטן, לפעמים נעדיף מגשי אירוח לאירועים קטנים מאשר להזמין חברת קייטרינג, אז נשאלת השאלה כיצד נדע אילו מגשי אירוח להזמין?

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מגשי אירוח במרכז

טריות – טריות זה שם המשחק במגשים, חשוב שהאוכל יהיה טרי וטעים, אם מדובר במגשי כריכים, אז שהלחם יהיה פריך, אפשר לבדוק אפילו אם החברה שמספקת את המגשים היא זו שאופה את הלחם.

חומרי גלם – דבר נוסף חשוב לא פחות שיש לבדוק הוא באילו חומרי גלם החברה משתמשת, אם לדוגמא הזמנתם מגשי גבינות, חשוב לבדוק שהגבינות יהיו מחברה איכותית.

- זמינות – חשוב לבדוק שהחברה יכולה לספק את מגשי האירוח בזמן שאתם עושים את האירוע, לפעמים מעומס הזמנות החברה איננה יכולה לספק בזמן. במידה והאירוע שלכם במרכז רצוי להזמין מחברה כזו המספקת מגשי אירוח במרכז.

כמויות – חשוב לבדוק מול החברה האם היא יכולה לספק כמויות גדולות של מגשים לאירועים במידה ויש לכם הרבה אורחים באירוע.

חשוב שציין שחברת ארטייסט משתמשת בחומרי הגלם הכי איכותיים בשוק, ויש לנו את היכולת לספק מגשי אירוח במרכז גם בכמויות גדולות.

לחברת ארטייסט יש תעודת כשרות ולפיכך אנחנו מספקים מגשי אירוח כשרים.


חייגו עכשיו: שיווק ומכירות: 09-7738388 | מקרים דחופים: 052-3562051
או כתבו לנו על האירוע שלכם:
מתי יתרחש? מי המשתתפים? היכן ולכבוד מה....? ואנחנו נשמח להתאים עבורכם את מגשי האירוח באופן המושלם!